TDK kitüntetések 2017

Az OTDK-hoz kapcsolódva kétévente ítéli oda az Országos Tudományos Diákköri Tanács a TDK legrangosabb kitüntetéseit: témavezetőknek a Mestertanár Aranyérmet, hallgatóknak a Pro Scientia Aranyérmet. Idén mindkét elismerést ketten is elnyerték az ELTE-ről. Mestertanár Aranyérmet Böddi Béla (Növényszervezettani Tsz.) és Schlett Katalin (Élettani és Neurobiológiai Tsz.) kaptak; Pro Scientia Aranyérmet pedig Lenkei Rita (témavezetője: Pongrácz Péter, Etológia Tsz.) és Miskolczi Christina (témavezetője: Mikics Éva, MTA KOKI) hallgatóinknak ítélt oda az OTDT. A biológus TDK Juhász-Nagy Pál Tehetséggondozó Díját az idei évben Gácsi Márta (MTA-ELTE  Összehasonlító  Etológiai  Kutatócsoport) kapta. Köszönjük a kiváló kutató- és tehetséggondozó munkát, és gratulálunk a sikerekhez!