2018 Gólya-nap: bemutatkozik a BTDK

Idén is megrendezzük a hagyományos BTDK Gólya-napot, amelyen bemutatjuk a biológus TDK működését, a kutató hallgatók, a témavezetők és a szervezők szemszögéből. Ha kutatói pályára készülsz, a TDK az első “lépcsőfok” — a Gólya-napon pedig megmutatjuk, hogyan léphetsz fel erre a lépcsőfokra…

Időpont: 2018. október 10. 17.00

Helyszín: ELTE Biológiai és Paleontológiai Múzeum (Déli Tömb, földszint)

Program:
17.00 – 17.10 Mi a TDK? (gyakorlati információk és “toborzás”; Müller Viktor, Füzesi Dóra)
17.10 – 17.40 Miért érdemes TDK-zni? Esettanulmányok a témavezető és a(z egykori) hallgató szemszögéből (Kovács M. Gábor tszv. egyetemi docens és tanítványai: Knapp Dániel, Imrefi Ildikó)
17.40 –    Kötetlen kérdezz-felelek

Végül, de nem utolsósorban: a TDK nemcsak a hallgatókért, hanem a hallgatók által is működik, akik a szervezés dandárját végzik. A Gólya-napon azt is megtudhatod, hogyan csatlakozhatsz a remek csapathoz!

Ha jössz, kérlek, jelöld a Facebookon!