Diák-Mentor Börze 2019

Ezt a rendezvényt azért szervezzük, hogy (a biológiai kutatások területén) egymásra találhassanak a témavezetőt kereső hallgatók és a hallgatók felkarolását vállaló témavezetők, vagyis minél könnyebben beindulhasson a szívünknek legkedvesebb tevékenység: a tédékázás.

Időpont: október 2.  szerda, 17.15-19.30. Hely: Déli Tömb 0-805 Fejér Lipót terem.

A Börze a Facebookon.

Minden témavezető öt percet kap arra, hogy a laborjában/csoportjában folyó kutatásokat és a TDK-s diákok számára nyitott kutatási lehetőségeket ismertesse. A (lehetőség szerint) rokon témákat bemutató blokkok között lesznek a szünetek, amelyekben némi harapnivaló társaságában lehet kötetlenül folytatni a témavezetőkkel az ismerkedést.

A részletes program letölthető. (okt. 4-én Nyíri Gábor témájával kiegészítve).

Természetesen nem kell végigülni a teljes programot: mindenki érdeklődése szerint (de persze diszkréten) jöhet-mehet.

A börzén bemutatott prezentációk (amennyiben a témavezető hozzájárult), az alábbi linken lesznek (a következő börzéig) elérhetők: DMB prezentációk.

A rendezvény a Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósul meg.

ntp_72_rgb emet_logo_szinesemmi_logo