Diák-Mentor Börze 2016

Ezt a rendezvényt azért szervezzük, hogy (a biológiai kutatások területén) egymásra találhassanak a témavezetőt kereső hallgatók és a hallgatók felkarolását vállaló témavezetők, vagyis minél könnyebben beindulhasson a szívünknek legkedvesebb tevékenység: a tédékázás.

Időpont és helyszín: május 5. (Eötvös-nap: vagyis szünet) csütörtök, 9 órától kb. 12-ig. Az előadások helyszíne a Déli Tömb 0-822 Mogyoródi József terem, a harapnivaló és kötetlen beszélgetés pedig a közeli a 0-820 Hunfalvy János teremben lesz.

Minden témavezető öt percet kap arra, hogy a laborjában/csoportjában folyó kutatásokat és a TDK-s diákok számára nyitott kutatási lehetőségeket ismertesse. A rokon témákat bemutató blokkok között lesznek a szünetek, amelyekben át lehet vonulni a Hunfalvy terembe, némi harapnivaló társaságában kötetlenül folytatni a témavezetőkkel az ismerkedést. A (majdnem) végleges PROGRAM ITT ELÉRHETŐ.

A hallgatókat arra kérem, hogy a Facebookon jelöljék, ha jönnek, hogy tudjuk, mekkora létszámra számíthatunk.

A rendezvény a Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósul meg.

ntp_72_rgb emmi_logo emet_logo_szines