Liftbeszéd kategória bejegyzései

VI. Liftbeszéd fesztivál jelentkezés

BSc-s, MSc-s, doktorandusz hallgatók, figyelem! Megnyitottuk a jelentkezést a VI. Liftbeszéd fesztiválra!

Jelentkezés: https://forms.gle/R8tvZVMQkrvgpnHP9

Jelentkezési határidő: március 11. éjfél

A fesztivál időpontja és helyszíne: 2020. március 18. 17:15, ELTE Lágymányosi Campus, Déli Tömb, 0-805 Fejér Lipót terem

A zsűri tagjai:
Rózsa Lajos zsűrielnök, tudományos tanácsadó, ETI Evolúciós Rendszerek Kutatócsoport
Farkas Alexandra, táj- és környezetkutató, tudományos újságíró, tartalommenedzser, SZIE
Hubai András, tudományos segédmunkatárs, ETI Evolúciós Rendszerek Kutatócsoport, a Liftbeszéd Fesztivál ötletgazdája
Molnár Csaba, etológus, tudományos újságíró, Index.hu
Palugyai István, tudományos újságíró, a Tudományos Újságírók Klubjának örökös tiszteletbeli elnöke
Rudnóy Szabolcs, egyetemi adjunktus, Növényélettani és Molekuláris Növénybiológiai Tanszék, ELTE
Vásárhelyi Zsóka, tudományos munkatárs, ETI Evolúciós Rendszerek Kutatócsoport, a Liftbeszéd Fesztivál ötletgazdája

Mindenkit várunk szeretettel!

Támogatóink:

tavaszkert_logo BV_fekvologo_feherkeretCSOPA_LOGO_VEKTOROS_AIorchidea_logoelte_ttk_hallgatoialapitvany_fb-01

A 2019-es Liftbeszéd Fesztivál díjazottjai

Az  V. Liftbeszéd Fesztivál szervezői köszönettel tartoznak a versenyzőknek és hallgatóknak, a zsűrinek, a támogató partnereknek, és a Biológus TDK szervezői csapatának a részvételt, támogatást és segítséget.

——BSc kategória——
Megosztott 1. helyezés: Nagy-Herczeg Domonkos és Németh Richárd

——MSc kategóra——
Megosztott 1. helyezés: Bedics Anna és Varga Bence Tamás

——PhD kategória——
1. helyezés: Reichardt Richárd

——Különdíjak——
“Érhető szakmaiság” Különdíj: Bajtai Eszter
“Felszabadult egyediség” Különdíj: Becz Álmos
“Chuck Norris” Különdíj: Gál Nóra

A program letölthető innen.

A zsűri tagjai:
Dóczi Attila (Attis)Kommunikáció és Média szakértő, YouTuber
Joós Andreatanár, az élménybiológia alapítója
Kun Ádám, tudományos főmunkatárs, MTA – ELTE Elméleti Biológiai és Evolúciós Ökológiai Kutatócsoport
Paszternák Andrástudománykommunikációs vezető, Csodák Palotája

Radványi Ádám, elméleti biológus, Ph.D. hallgató, veterán liftbeszélő
Takács Krisztinagenetikus, tanszékvezető docens, ELTE Embertani Tanszék
Váradi András, zsűrielnök, professor emeritus, MTA TTK, Enzimológiai Intézet

Támogató partnereink:
elte_ttk_hallgatoialapitvany_fb-01                   orchidea_logo

tavaszkert_logo                   CSOPA_LOGO_VEKTOROS_AI

Liftbeszéd Fesztivál 2019 – jelentkezés

Elindult a jelentkezés a V. Liftbeszéd Fesztiválra!

Nevezési határidő: 2019. március 24.

Nevezés: https://goo.gl/forms/JOhDbHYwuaQati4F2

Facebook: https://www.facebook.com/events/692822441119779/

Fesztivál időpont: április 3. szerda, 17:00 óra

Helyszín: ELTE, Lágymányosi Campus, Déli Tömb, 0-822 (Mogyoródi József terem)

A produkciókat az alábbi zsűri értékeli:
Dóczi Attila (Attis)Kommunikáció és Média szakértő, YouTuber
Joós Andreatanár, az élménybiológia alapítója
Kun Ádám, tudományos főmunkatárs, MTA – ELTE Elméleti Biológiai és Evolúciós Ökológiai Kutatócsoport
Paszternák Andrástudománykommunikációs vezető, Csodák Palotája

Radványi Ádám, elméleti biológus, Ph.D. hallgató, veterán liftbeszélő
Takács Krisztinagenetikus, tanszékvezető docens, ELTE Embertani Tanszék
Váradi András, zsűrielnök, professor emeritus, MTA TTK, Enzimológiai Intézet

Támogató partnereink:

CSOPA_LOGO_VEKTOROS_AI tavaszkert_logo orchidea_logoelte_ttk_hallgatoialapitvany_fb-01

 

A 2018-as Liftbeszéd Fesztivál díjazottjai

Itt a honlapon is szeretnénk megköszönni mindenkinek – versenyzőknek és hallgatóknak is – a részvételt, és gratulálunk helyezetteknek!

——BSc kategória——

1. helyezés: Lajer Panna
2. helyezés: Pejtsik Diána
Különdíj: Farkas Sophie Zoe


——MSc kategóra——

1. helyezés: Kiss Krisztián és Ujvári Gergely (holtversenyben)
3. helyezés: Bedics Anna
Különdíj: Finszter Cintia Klaudia

——PhD kategória——

1. helyezés: Radványi Ádám