Liftbeszéd kategória bejegyzései

A 2018-as Liftbeszéd Fesztivál díjazottjai

Itt a honlapon is szeretnénk megköszönni mindenkinek – versenyzőknek és hallgatóknak is – a részvételt, és gratulálunk helyezetteknek!

——BSc kategória——

1. helyezés: Lajer Panna
2. helyezés: Pejtsik Diána
Különdíj: Farkas Sophie Zoe


——MSc kategóra——

1. helyezés: Kiss Krisztián és Ujvári Gergely (holtversenyben)
3. helyezés: Bedics Anna
Különdíj: Finszter Cintia Klaudia

——PhD kategória——

1. helyezés: Radványi Ádám

Liftbeszéd program

17:00 Megnyitó
A zsűri bemutatása és liftbeszédjeik

17:25 Versenyprogram

 

I. felvonás
Tátrai Kitti
Hamar Renáta
Gálik Nikoletta
Finszter Cintia Klaudia
Gerber Dániel
Babiczky Ákos
Füzesi Dóra
Gáspár Attila
Kocsis Vanda
Simon Márton
Kiss Krisztián
Radványi Ádám
Farkas Sophie Zoe

 

II. felvonás
Král Adrienn
Pejtsik Diána
Marx Anita
Ujvári Gergely
Lajer Panna
Molnár Dániel
Szebik Huba
Bedics Anna
Kagan Ferenc Tibor
Berecz Tünde
Jordán Lilla
Mógor Fruzsina

 

19:15 Eredményhirdetés
 Kerekasztal-beszélgetés 

A program pdf-ben letölthető: innen.

Liftbeszéd jelentkezés meghosszabbítva!

 

A Liftbeszéd Fesztivál jelentkezési határidejét meghosszabbítottuk

az új határidő: 2018. március 2.

Nevezés: https://goo.gl/forms/nJcLeApA15PM2d5u1

Facebook: https://www.facebook.com/events/872356669604603/?notif_t=event_calendar_create&notif_id=1516709999053081

 

Fesztivál időpont: március 7. szerda, 17:00 óra

Helyszín: ELTE, Lágymányosi Campus, Déli tömb, 0-804 (Lóczy Lajos terem)

Köszönjük támogatóinknak:

MOT  csodak_palotaja_logoelte_ttk_hallgatoialapitvany_fb-01 BV_fekvologo_feherkerettropicarium-logo

Liftbeszéd Fesztivál 2018 – Jelentkezés

Elindult a jelentkezés a IV. Liftbeszéd Fesztiválra!

 

Nevezési határidő: 2018. február 21.

Nevezés: https://goo.gl/forms/nJcLeApA15PM2d5u1

Facebook: https://www.facebook.com/events/872356669604603/?notif_t=event_calendar_create&notif_id=1516709999053081

 

Fesztivál időpont: március 7. szerda, 17:00 óra

Helyszín: ELTE, Lágymányosi Campus, Déli Tömb, 0-804 (Lóczy Lajos terem)

 

Zsűri:

Müller Viktor – zsűrielnök, Apáti Ágota, Csima Zoltán, Erős-Honti Zsolt, Gilicze Bálint, Kis Viktor, Kubinyi Enikő, Varró Annamária

A 2017-es Liftbeszéd Fesztivál díjazottjai

A III. Élettudományi Liftbeszéd Fesztivál szervezői itt is köszönik minden résztvevőnek, zsűritagnak, szponzornak és hallgatónak a részvételt, és mindenkinek, aki hozzájárult a rendezvény sikeréhez.

Díjazottak 2017-ben:

BSc kategória:

  1. Segesdi Martin
  2. Zsidei Gyula

MSc kategória:

  1. Kiss Krisztián
  2. Lenkei Rita, Radványi Ádám
  3. Szapu Julianna Szulamit

Különdíjasaink: Lakatos Zsolt, Lantos Brigitta, Mezei Zoltán, Sarlós Dávid

A zsűri tagjai 2017-ben: Erdei Anna, zsűrielnök (immunológus, ELTE), Molnár Kinga (sejtbiológus, ELTE), Nyakó András (újságíró, Bors), Ősi Attila (paleontológus, ELTE), Rosivall Balázs (viselkedésökológus, ELTE), Varga Máté (genetikus, ELTE, Critical Biomass), Vidacs Júlia (animátor, Magyar Természettudományi Múzeum), Zsiros László Róbert (tudományos ismeretterjesztő, Szertár)

Hálás köszönet az idei szponzoroknak: Microtrade Kft. (fb), Magyar Orchidea Társaság (fb), Tudományos Ismeretterjesztő Társulat (Élet és Tudomány, Természet Világa)