Diák-Mentor Börze 2017

FRISSÍTÉS: a legtöbb előadó hozzájárult, hogy a börzén bemutatott diasorát közzétegyük. Ezek az itt linkelt megosztott mappában érhetők el (a fájlnevek elején található szám az alább megtalálható programban szereplő sorszámot jelöli).

Ezt a rendezvényt azért szervezzük, hogy (a biológiai kutatások területén) egymásra találhassanak a témavezetőt kereső hallgatók és a hallgatók felkarolását vállaló témavezetők, vagyis minél könnyebben beindulhasson a szívünknek legkedvesebb tevékenység: a tédékázás.

Időpont: május 11. (Eötvös-nap: vagyis szünet) csütörtök, 14.00-16.45. Hely: Déli Tömb 0-803 Szabó József terem.

Minden témavezető öt percet kap arra, hogy a laborjában/csoportjában folyó kutatásokat és a TDK-s diákok számára nyitott kutatási lehetőségeket ismertesse. A (lehetőség szerint) rokon témákat bemutató blokkok között lesznek a szünetek, amelyekben némi harapnivaló társaságában lehet kötetlenül folytatni a témavezetőkkel az ismerkedést. A részletes program itt letölthető. Természetesen nem kell végigülni a majd’ három órát: mindenki érdeklődése szerint (de persze diszkréten) jöhet-mehet.

A hallgatókat arra kérem, hogy a Facebookon jelöljék, ha jönnek, hogy tudjuk, mekkora létszámra számíthatunk.

A rendezvény a Nemzeti Tehetség Program támogatásával valósul meg.

ntp_72_rgb emmi_logo emet_logo_szines